Retro Ankastre Serisi Retroline ile Silverline Farkını Hissedin

Yeni Nesil Yapı Çözümleri

Retro Ankastre Serisi Retroline ile Silverline Farkını Hissedin

Tasarımında geçmişten izler barındıran, teknolojisiyle bugünü yaşatan retro ankastre Retroline serisi ile Silverline, mutfağında standardın dışına çıkmak isteyenlere ayrıcalıklı bir alternatif oluşturuyor.

Silverline Retroline Mutfak

Retro Ankastre Serisi Retroline

Nostaljik çizgileriyle yaşanmışlık hissi yansıtan retro ankastre Retroline serisi, yumuşak hatları ve pirinç kulpları ile eskiye dair izler taşıyor. Bununla birlikte pastel renklerle desteklenmiş tasarım retronun havasını tam anlamıyla öne çıkartıyor. Bej, siyah ve bordo renklerin kullanıldığı retro ankastre serisinde yer alan ocak, fırın ve davlumbaz, tasarımlarıyla tam bir bütünlük sergiliyor.

5 fonksiyonlu fırın, analog zaman ayarı ve retro görüntü veren termostatı ile geçmişe bir de bu noktadan atıfta bulunuyor. Serinin diğer aktörü 4 gözü gazlı ocak, döküm ızgarası, pirinç düğmeleri ile 75 cm alternatifi ile her mutfağa uyum sağlıyor. Retroline serisinin diğer üyesi 60 ve 90 cm genişliğe sahip davlumbaz, isteğe göre bacalı ya da karbon filtreli kullanılabiliyor ve manuel olarak kontrol ediliyor. Kolay kontrol edilebilen Retroline serisinin ocak, fırın ve davlumbazları aynı zamanda kolaylıkla temizlenebilme özellikleriyle de öne çıkıyor.

Silverline Hakkında

Silverline; ankastre sektöründe hizmet vermek amacıyla 1994 yılında Türkiye’de kurulan bir şirket. Bugün ankastre üretimi ve satışında dünyanın büyük markalarından biri. 70’den fazla ülkeye ihracat yaparken, en iyi kalite, en iyi ürün ve en iyi tasarım dallarında 115 uluslararası ödüle sahip bir marka. Red-dot, Plus X Award, IF Design, German Design Award gibi dünyanın en prestijli ödüllerine pek çok farklı ürünüyle layık görülmüştür.

Günümüz Mutfaklarında Özgün Tasarım Anlayışı ve Çevreye Duyarlı Üretim

Silverline, ”Kusursuz bir mutfak deneyimi için daha fazla butona ya da hiç kullanmayacağınız onlarca yeni fonksiyona ihtiyacınız olmadığını” söylüyor. Ürünleri için tüm olası kullanım senaryolarını tekrar tekrar analiz ederek, saf, kullanıcı dostu ve özgün tasarımlar yarattıklarını belirtiyorlar. Her zevke uygun, zarif tasarımları, yüksek malzeme kalitesi ve hassas üretim teknikleri ile işleyerek, uzman zanaatkarlarının ellerinde onlara hayat verdiklerine dikkat çekiyorlar.

Ayrıca 20 yıldır; çevreye duyarlı, geleceğe saygılı üretim anlayışıyla geliştirilen ankastre koleksiyonlarını, sadece bugünün dünyasına değil, yarının dünyasına da yapmış oldukları önemli bir yatırım olarak değerlendiriyorlar.

Silverline Retroline Ocak