Gri Ankastre Tasarımlarında Silverline’dan Moonlight Serisi

Yeni Nesil Yapı Çözümleri

Gri Ankastre Tasarımlarında Silverline’dan Moonlight Serisi

Türkiye’de ve dünyada ankastre teknolojisinde özellikle tasarım ve alanında adından söz ettiren Silverline Ankastre, Moonlight serisi ile kullanıcılarına modern, fonksiyonel  ve emniyetli  4 gri ankastre ürününü bir arada sunuyor.

Minimalist yaklaşımla tasarlanan, mutfaklarla uyum gösteren Moonlight set içinde davlumbaz, mikro dalga fırın, ocak ve fırın yer alıyor. Gri rengin hâkim olduğu set, kullanıcısına kolay, hızlı ve emniyetli çözümler sunuyor.

Gri Ankastre Tasarımlarında Silverline

Gri Ankastre Moonlight Serisi İçeriği

Gri ankastre seti içinde yer alan Silverline Classy Davlumbaz; konumu ne olursa olsun her mutfağa entegre edilebilme özeliği ile tüm mutfaklara ulaşabilme imkanı sağlıyor. Ayrıca açılı ergonomisi sayesinde, yemek yaparken kullanıcıya kolaylık sağlıyor.

Moonlight içerisinde yer alan Silverline CS5335S01 Ocak; cam yüzeyi ile temizlik konusunda kolaylık sağlayan bir ürün olarak öne çıkıyor. Otomatik gaz kesme emniyeti ve otomatik ateşleme özellikleri ile hem güvenli hem de kolay kullanım fırsatı veriyor.

Moon Light setin bir diğer parçası olan Silverline BO6181S02 Fırın; dijital ekranı, dijital programlanabilir saat ve pişirme süresi özellikleri ile kontrolü size bırakıyor. Otomatik devre kesicili dijital zamanlayıcısı ile pişiriminizi önceden belirlediğiniz sürede sonlandırıyor.  Opsiyonel teleskopik ray sistemi ile kullanım kolaylığı sağlarken, A sınıf enerji tüketimi sayesinde bir fırından beklediğiniz her şeyi sunuyor.

Serinin diğer bir üyesi MW9024S01 mikrodalga fırın ise 8 otomatik, 2 kombine pişirme programı alternatifi sunuyor. 95 dk. ayarlanabilir pişirme süresi, mikrodalga ve ızgara fonksiyonları, kontrollü açılır kapağı ile fonksiyonel bir kullanım sağlıyor.

Silverline Hakkında

Silverline; ankastre sektöründe hizmet vermek amacıyla 1994 yılında Türkiye’de kurulan bir şirket. Bugün ankastre üretimi ve satışında dünyanın büyük markalarından biri. 70’den fazla ülkeye ihracat yaparken, en iyi kalite, en iyi ürün ve en iyi tasarım dallarında 115 uluslararası ödüle sahip bir marka. Red-dot, Plus X Award, IF Design, German Design Award gibi dünyanın en prestijli ödüllerine pek çok farklı ürünüyle layık görülmüştür.

Günümüz Mutfaklarında Özgün Tasarım Anlayışı ve Çevreye Duyarlı Üretim

Silverline, ”Kusursuz bir mutfak deneyimi için daha fazla butona ya da hiç kullanmayacağınız onlarca yeni fonksiyona ihtiyacınız olmadığını” söylüyor. Ürünleri için tüm olası kullanım senaryolarını tekrar tekrar analiz ederek, saf, kullanıcı dostu ve özgün tasarımlar yarattıklarını belirtiyorlar. Her zevke uygun, zarif tasarımları, yüksek malzeme kalitesi ve hassas üretim teknikleri ile işleyerek, uzman zanaatkarlarının ellerinde onlara hayat verdiklerine dikkat çekiyorlar.