Desenli Seramik Alanında Seramiksan’la Akdeniz Esintileri

Yeni Nesil Yapı Çözümleri

Desenli Seramik Alanında Seramiksan’la Akdeniz Esintileri

Seramiksan’ın yeni “Marsilya ve Sicilya” desenli seramik serileri, Akdeniz kıyılarının ritmini yaşam alanlarına getiriyor.

Desenli Seramik Serisi

Seramiksan bu serisinde, geçmişin romantizmini günümüzün modern hayatına çok özel dokunuşlarla taşımış. “Marsilya ve Sicilya” desenli seramik serileri ile estetik mekanlara adeta imzasını atmış diyebiliriz. Seramiksan bu seride, Fransa’nın en eski şehri olan Marsilya’dan ve İtalya’nın İncisi Sicilya Adası’ndan esinlenmiş. Geçmişin gizemli havasını, Akdeniz kıyılarının büyüleyici güzelliğini ve Mistral rüzgarlarının esintisini bu yeni desenli seramik serisinde tam anlamıyla buluşturmuş gibi görünüyor.

Desenli Seramikte Marsilya ve Sicilya Serisi

Vintage tarzıyla sıra dışı bir etki yaratan Marsilya Serisi, iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılma özelliğiyle de öne çıkıyor. Seri bej ve gri renklerinde 16 farklı desen seçeneği sunuyor. Zengin kombinasyon seçenekleri ile de farklı tüketici zevklerine hitap etmeyi ihmal etmiyor. Düz renk sevenler için ayrıca mono bej ve mono gri alternatiflerini sunan Marsilya Serisi, sade zevke sahip olanları da unutmuyor.

İsmini Akdeniz’in en büyük adasından alan Sicilya Serisi, tasarımı ile de mekanlarınıza Akdeniz esintilerini taşıyor. Eskitme görüntüsüyle Sicilya’nın zengin tarihi dokusunu yansıtan desenli seramik serisi, dokunma hissi yaratan yumuşak rölyefli dokusuyla dikkat çekiyor. Sicilya Serisi, 20×20 sırlı porselen dayanımı ile hem yerde hem de duvarda kullanılabiliyor.

Cafe, restaurant, antre, teras gibi mekanlarda rahatlıkla kullanılan Marsilya ve Sicilya Serileri, kullanıldığı alana dönemin trendlerinden retro bir hava katıyor.

Seramik alanında ürün portföyüne her geçen gün yeni bir yaklaşım getiren Seramiksan, ulusal standardımız olan ve aynı zamanda diğer üretici Avrupa ülkelerinin de kullandığı kalite değerlerini belirten TS EN 14411 standardına uygun üretim yapmakta. Ayrıca ürünlerinin Avrupa Birliği üyesi ülkelerde satılabilmesi için gerekli olan CE belgesine sahip bir firma.

Seramiksan dünyanın farklı ülke standartlarınca da kabul gören kalite değerlerine sahip üretim yapmakta. Bunun sonucu olarak dünya çapında otuzun üzerinde ülkeye ihracat gerçekleştiriyor. Seramiksan ayrıca üretimde kalitenin belirlenmesi ve sınıflandırılması aşamasında gerekli otomasyon çalışmalarını tamamlamış bir marka. Yurt içi ve yurt dışına yaptığı dağıtımda ortak stok kullanarak tüm dünyaya aynı kalitede ürün sunmak gibi bir ilkeyi de bünyesinde barındırıyor.